ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to SIG Air Handling
Belgium » Nederlands
Group Head Quarters
Group Head Quarters
Belgium
Belgium
Bulgaria
Bulgaria
France
France
Germany
Germany
Hungary
Hungary
Netherlands
Netherlands
Poland
Poland
Romania
Romania

Hoofdkantoor België & Centraal Magazijn

Hoogstraat 180
1930 Zaventem, België

Locatiekaart

T +32 (0)2 725 31 80
F +32 (0)2 721 04 33

sales@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 06h30-12h25 en 13h00-16h55


RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Regionaal Afhaalmagazijn Anderlecht

Internationalelaan 55 C (Riverside Business Park)

1070 Anderlecht

Locatiekaart


T +32 (0)2 522 24 22

F +32 (0)2 522 92 22

anderlecht@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 and 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Antwerpen

Kontichsesteenweg 61/1 - Unit 16

2630 Aartselaar

Locatiekaart


T +32 (0)3 828 27 66

F +32 (0)3 829 13 54

antwerpen@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Kempen

Toekomstlaan 51/6 - Unit 6
KMO zone Wolfstee,
2280 Grobbendonk

Locatiekaart


T +32 (0)14 84 67 70
F +32 (0)14 84 67 71
kempen@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Afrit 21. (GPS-adres: Herentals-Toekomstlaan)


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Limburg

Troisdorflaan 10

3600 Genk

Locatiekaart


T +32 (0)89 79 37 08

F +32 (0)89 61 47 79

limburg@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Luik

Rue du Terril 3

4460 Grâce-Hollogne (Liège)

Locatiekaart


T +32 (0)4 344 03 58

F +32 (0)4 344 54 17

liege@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Charleroi

Avenue Jean Mermoz 6A

6041 Gosselies

Locatiekaart


T +32 (0)71 35 13 55

F +32 (0)71 34 06 71

charleroi@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal afhaalmagazijn Oostende

Oudenburgsesteenweg 31 G9/G11 (Ostend Stores Business Park)

8400 Oostende

Locatiekaart


T +32 (0)59 23 67 02

F +32 (0)59 23 31 49

oostende@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Roeselare

Ardooisesteenweg 303 A - Unit 7

8800 Roeselare

Locatiekaart


T +32 (0)51 24 80 68

F +32 (0)51 22 79 25

roeselare@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Gent

Poortakkerstraat 9

9051 Sint-Denijs-Westrem

Locatiekaart


T +32 (0)9 211 15 84

F +32 (0)9 232 53 81

gent@sigairhandling.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...