ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to SIG Air Handling
Belgium » Nederlands
Group Head Quarters
Group Head Quarters
Belgium
Belgium
Bulgaria
Bulgaria
France
France
Germany
Germany
Hungary
Hungary
Netherlands
Netherlands
Poland
Poland
Romania
Romania

SIG Air Handling NV/SA

Hoogstraat 180

1930 Zaventem

Belgium

sales@sigairhandling.be

T +32 (0)2 725 31 80

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Algemeen contact

Sales & Account Managers (nederlandstalig)


Account Manager Airco (Antwerpen (2000-2180 & 2500-2990), Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen (9100-9599))
Yves Deliën
Sales Manager Antwerpen
Sasha De Groote

Sales Manager Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg

Dieter De Backer
dieter.debacker@sigairhandling.be

M +32 (0)487 53 82 71

Sales Manager Vlaams-Brabant (1900-3499) & Limburg

Peter Louwet

peter.louwet@sigairhandling.be

M +32 (0)474 89 59 41

Account Manager Airco (Antwerpen (2200-2491) & Limburg)

Nik Van Baelen

nik.vanbaelen@sigairhandling.be

M +32 (0)491 61 49 29

Sales Manager Oost-Vlaanderen & Vlaams-Brabant (1500-1899)

Roland Pletinckx
roland.pletinckx@sigairhandling.be
M +32 (0)475 25 34 67

Sales & Account Manager West-Vlaanderen

Yves Begijn
yves.begijn@sigairhandling.be
M +32 (0)470 11 01 70

Account Manager Airco (West- & Oost-Vlaanderen)

Christoph Cassiman
christoph.cassiman@sigairhandling.be
M +32 (0)474 98 86 78

Key Account Manager (Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg)

Tom Waes
tom.waes@sigairhandling.be
M +32 (0)476 40 70 08

Key Account Manager (Brussel, West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen)
Guy Sansen

Sales Manager West-Vlaanderen

Christof Constant

christof.constant@sigairhandling.be

M +32 (0)475 31 03 72

Sales & Building Manager

Rudy De Keyzer
rudy.dekeyzer@sigairhandling.be
M +32 (0)471 23 24 90

Product Management

Product Manager Residential Ventilation

Walter Suvée

walter.suvee@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 13

M +32 (0)471 56 28 27

Offertedienst (nederlandstalig)

Sales Engineer
Cyrille de Meester de Ravestein

Logistics Coordinator

Enzo Passaro
enzo.passaro@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 51

Offertedienst (franstalig)

Sales Engineer Residential Ventilation
Vincent Theben
dessinateur technique
Jean-Serge Chalier

Warmtepompen, chillers, airco's & toebehoren

Product Manager Water2Air & Air2Water

Joachim Van der Sloten

joachim.vandersloten@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 03

M +32 (0)495 19 04 97

Product Manager Airco Accessories

Stijn Van Caeneghem

stijn.vancaeneghem@sigairhandling.be

T +32(0)2 711 94 02

M +32 (0)477 96 21 06

Product Manager Fan Coils
Hans Geeraerts
hans.geeraerts@sigairhandling.be
M +32 (0)495 92 81 99
Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)

Dienst orderverwerking België

Sales Officer
Stefanie Van Den Broeck

Dienst garantie & herstellingen

Technical Engineer Inside

Michiel Van Riet

Michiel.vanriet@sigairhandling.be

02 711 94 19

Service Engineers

Technical Engineer Specialist

Frédéric Kerkhofs
frederic.kerkhofs@sigairhandling.be
M +32 (0)479 79 01 40

Technical Engineer Specialist

Luc Goovaerts
luc.goovaerts@sigairhandling.be

M +32 (0)479 86 65 99

Afhaalfiliaal Zaventem

Afhaalfiliaal Anderlecht

Afhaalfiliaal Antwerpen

Afhaalfiliaal Kempen

Afhaalfiliaal Genk

Afhaalfiliaal Luik

Afhaalfiliaal Charleroi

Afhaalfiliaal Oostende

Afhaalfiliaal Roeselare

Afhaalfiliaal Gent

Logistiek magazijn Vilvoorde

Directie

Commercial Director
Johan Vermeulen
johan.vermeulen@sigairhandling.be
M +32 (0)473 66 27 50

Management Assistant

Management Assistant

Michaël André
michael.andre@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 01

Financieel Departement

Financial Manager Assistant
Katia Rolshausen
katia.rolshausen@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 81

Supply Chain Controller

Supply Chain Controller

Facility Manager

Johan De Cupere

johan.decupere@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 85

M +32 (0)475 41 95 45

Human Resources

Marketing

Marketing Specialist

Joris Vanderschommen

joris.vanderschommen@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 12

Marketing Assistant

Lise Cloet

lise.cloet@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 25

ICT

First Line ICT Support
Jalil Ghalmi

Health and Safety


Aankoopdepartement

Purchase Officer

Veerle Van Den Abeele
veerle.vandenabeele@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 52

Centraal magazijn

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...