ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to SIG Air Handling
België » Nederlands
Group Head Quarters
Group Head Quarters
Belgium
Belgium
Bulgaria
Bulgaria
France
France
Hungary
Hungary
Netherlands
Netherlands
Poland
Poland
Romania
Romania
Saudi Arabia
Saudi Arabia
Turkey
Turkey
United Kingdom
United Kingdom

SIG Air Handling NV/SA

Hoogstraat 180

1930 Zaventem

Belgium

sales@sigairhandling.be

T +32 (0)2 725 31 80

F +32 (0)2 721 04 33

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Algemeen contact

Dienst verkoop:

T +32 (0)2 725 31 80

F +32 (0)2 721 04 33

sales@sigairhandling.be


Offerteaanvragen:

T +32 (0)2 711 94 43

F +32 (0)2 721 46 51

engineering@sigairhandling.be


Klachten i.v.m. leveringen:

T +32 (0)2 711 94 61

F +32 (0)2 711 94 57

customer-service@sigairhandling.be


Dienst na verkoop:

T +32 (0)2 711 94 04

repair@sigairhandling.be


Export dienst:

T +32 (0)2 711 94 75

export@sigairhandling.be


Financiële dienst:

T +32 (0)2 711 94 83

F +32 (0)2 711 94 84

finance@sigairhandling.be

Directie

Directie-assistenten

Management Assistant

Michaël André
michael.andre@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 01

Marketing Administrator

Tine Stas

tine.stas@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 12

Sales & Account Managers


Bruxelles, Hainaut (7000-7999) & Brabant Wallon
Rachid Sediki
rachid.sediki@sigairhandling.be
M +32 (0)473 66 69 66

Oost-Vlaanderen & Vlaams-Brabant (1500-1899)

Roland Pletinckx
roland.pletinckx@sigairhandling.be
M +32 (0)475 25 34 67

Vlaams-Brabant (1900-3499) & Limburg

Peter Louwet

peter.louwet@sigairhandling.be

M +32 (0)474 89 59 41

Namur, Hainaut (6000-6599) & GD Luxembourg

Juan Nunez

juan.nunez@sigairhandling.be

M +32 (0)496 54 64 04

Key Account Manager (Bruxelles & Wallonie)
Stéphane Warny

Key Account Manager (Vlaanderen)

Tom Waes
tom.waes@sigairhandling.be
M +32 (0)476 40 70 08

Engineering & offertedienst

Luchtverdeling

Assistant Office Manager

David Cruyplants

david.cruyplants@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 05

Junior Product Manager Sufix fixings

Dieter De Backer
dieter.debacker@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 72

M +32 (0)487 53 82 71

Ventilatie, luchtbehandeling & regelingen

Product Manager Residential Ventilation

Walter Suvée

walter.suvee@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 13

M +32 (0)471 56 28 27

Junior Product Manager Nordmann Engineering
Michiel Van Riet
Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)
Thomas Berger
Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)
Sébastien Frantzen

Sales Engineer Residential Ventilation

Mike Van Bockstael

mike.vanbockstael@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 41

Sales Engineer Residential Ventilation
Vincent Theben

Warmtepompen, chillers, airco's & toebehoren

Account Manager Fujitsu (National Retail & Consultants)

Christoph Cassiman
christoph.cassiman@sigairhandling.be
M +32 (0)474 98 86 78

Product Manager Fan Coils
Hans Geeraerts
hans.geeraerts@sigairhandling.be
M +32 (0)495 92 81 99

Product Manager Water2Air & Air2Water

Joachim Van der Sloten

joachim.vandersloten@sigairhandling.be

T +32(0)2 711 94 03

M +32 (0)495 19 04 97

Product Manager Airco Accessories

Stijn Van Caeneghem

stijn.vancaeneghem@sigairhandling.be

T +32(0)2 711 94 02

M +32 (0)477 96 21 06

Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)

Account Manager HVAC (Antwerpen (2200-2491) & Limburg)

Nik Van Baelen

nik.vanbaelen@sigairhandling.be

M +32 (0)491 61 49 29

Account Manager HVAC (Antwerpen (2000-2180 & 2500-2990), Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen (9100-9599))
Yves Deliën
Account Manager HVAC (Liège, Luxembourg, GD Luxembourg)
Eddy Bergenhuizen
Account Manager HVAC (Hainaut, Namur, Brabant-Wallon & Bruxelles)
Louis Walravens

Account Manager HVAC (West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen (9000-9099 & 9600-9999))

Yves Begijn
yves.begijn@sigairhandling.be
M +32 (0)470 11 01 70

Dienst na verkoop

Service Engineers

Technical Engineer

Frédéric Kerkhofs
frederic.kerkhofs@sigairhandling.be
M +32 (0)477 88 26 37

Verkoopdepartement België

Administratie

Verkoopdepartement Export

Coordinator Export Department
Julia Riedel-Umans

Financieel Departement

finance@sigairhandling.be

F +32 (0)2 711 94 84

Financial Manager Assistant
Katia Rolshausen
katia.rolshausen@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 81

Business Controller

Business Controller

Johan De Cupere

johan.decupere@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 85

F +32 (0)2 711 94 84

M +32 (0)475 41 95 45

ICT

ICT Specialist

Joris Van den broeck

joris.vandenbroeck@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 96

F +32 (0)2 711 94 84

M +32 (0)478 35 58 92

Health and Safety


Magazijn Zaventem

Warehouse Manager Zaventem
Dennis Reekmans
dennis.reekmans@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 61

F +32 (0)2 711 94 57
M +32 (0)476 59 01 61

Outbound Manager

Steve Van Riet

warehouse.zaventem@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 63

F +32 (0)2 711 94 57

M +32 (0)499 75 17 40

Afhaalfiliaal Anderlecht

Afhaalfiliaal Antwerpen

Afhaalfiliaal Kempen

Afhaalfiliaal Genk

Afhaalfiliaal Luik

Afhaalfiliaal Charleroi

Afhaalfiliaal Oostende

Afhaalfiliaal Roeselare

Afhaalfiliaal Gent

Aankoopdepartement

purchase@sigairhandling.be

F +32 (0)2 711 94 56

Purchase Officer

Veerle Van Den Abeele
veerle.vandenabeele@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 52

CopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...