ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to SIG Air Handling
Belgium » Nederlands
Group Head Quarters
Group Head Quarters
Belgium
Belgium
Bulgaria
Bulgaria
France
France
Germany
Germany
Hungary
Hungary
Netherlands
Netherlands
Poland
Poland
Romania
Romania

SIG Air Handling NV/SA

Hoogstraat 180

1930 Zaventem

Belgium

sales@sigairhandling.be

T +32 (0)2 725 31 80

F +32 (0)2 721 04 33

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Algemeen contact

Orderverwerking:
F +32 (0)2 721 04 33

Offerteaanvragen:
F +32 (0)2 721 46 51

Klachten i.v.m. leveringen:
F +32 (0)2 711 94 57

Garantie & herstellingen:

Export dienst:

Financiële dienst:
F +32 (0)2 711 94 84

Sales & Account Managers (nederlandstalig)


Sales Manager Antwerpen
Sasha De Groote
Account Manager Airco (Antwerpen (2000-2180 & 2500-2990), Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen (9100-9599))
Yves Deliën

Sales Manager Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg

Dieter De Backer
dieter.debacker@sigairhandling.be

M +32 (0)487 53 82 71

Sales Manager Vlaams-Brabant (1900-3499) & Limburg

Peter Louwet

peter.louwet@sigairhandling.be

M +32 (0)474 89 59 41

Account Manager Airco (Antwerpen (2200-2491) & Limburg)

Nik Van Baelen

nik.vanbaelen@sigairhandling.be

M +32 (0)491 61 49 29

Sales Manager Oost-Vlaanderen & Vlaams-Brabant (1500-1899)

Roland Pletinckx
roland.pletinckx@sigairhandling.be
M +32 (0)475 25 34 67

Sales & Account Manager West-Vlaanderen

Yves Begijn
yves.begijn@sigairhandling.be
M +32 (0)470 11 01 70

Account Manager Airco

Christoph Cassiman
christoph.cassiman@sigairhandling.be
M +32 (0)474 98 86 78

Key Account Manager (Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg)

Tom Waes
tom.waes@sigairhandling.be
M +32 (0)476 40 70 08

Key Account Manager (West- & Oost-Vlaanderen)
Guy Sansen

Sales & Account Managers (franstalig)

Sales Manager Bruxelles, Hainaut (7000-7999) & Brabant Wallon
Rachid Sediki
rachid.sediki@sigairhandling.be
M +32 (0)473 66 69 66
Sales & Account Manager Liège & Luxembourg
Eddy Bergenhuizen

Sales Manager Namur, Hainaut (6000-6599) & GD Luxembourg

Juan Nunez

juan.nunez@sigairhandling.be

M +32 (0)496 54 64 04

Account Manager Airco (Hainaut, Namur, Brabant-Wallon & Bruxelles)
Louis Walravens
Key Account Manager (Bruxelles & Wallonie)
Stéphane Warny

Sales & Building Manager

Rudy De Keyzer
rudy.dekeyzer@sigairhandling.be
M +32 (0)471 23 24 90

Product Management

Product Manager Residential Ventilation

Walter Suvée

walter.suvee@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 13

M +32 (0)471 56 28 27

Offertedienst (nederlandstalig)

Administration Engineering
Wendy Beernaert
Sales Engineer
Cyrille de Meester de Ravestein

Offertedienst (franstalig)

Sales Engineer Residential Ventilation
Vincent Theben

Warmtepompen, chillers, airco's & toebehoren

Product Manager Water2Air & Air2Water

Joachim Van der Sloten

joachim.vandersloten@sigairhandling.be

T +32(0)2 711 94 03

M +32 (0)495 19 04 97

Product Manager Airco Accessories

Stijn Van Caeneghem

stijn.vancaeneghem@sigairhandling.be

T +32(0)2 711 94 02

M +32 (0)477 96 21 06

Product Manager Fan Coils
Hans Geeraerts
hans.geeraerts@sigairhandling.be
M +32 (0)495 92 81 99
Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)

Dienst orderverwerking België

Customer Service

Dienst garantie & herstellingen

Service Engineers

Technical Engineer

Frédéric Kerkhofs
frederic.kerkhofs@sigairhandling.be
M +32 (0)479 79 01 40

Afhaalfiliaal Anderlecht

Afhaalfiliaal Antwerpen

Afhaalfiliaal Kempen

Afhaalfiliaal Genk

Afhaalfiliaal Luik

Afhaalfiliaal Charleroi

Afhaalfiliaal Oostende

Afhaalfiliaal Roeselare

Afhaalfiliaal Gent

Directie

Commercial Director
Johan Vermeulen
johan.vermeulen@sigairhandling.be
M +32 (0)473 66 27 50

Financieel Departement

finance@sigairhandling.be

F +32 (0)2 711 94 84

Financial Manager Assistant
Katia Rolshausen
katia.rolshausen@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 81

Supply Chain Controller

Supply Chain Controller

Facility Manager

Johan De Cupere

johan.decupere@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 85

F +32 (0)2 711 94 84

M +32 (0)475 41 95 45

Human Resources

Marketing

Management Assistant

Michaël André
michael.andre@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 01

ICT

ICT Specialist

Joris Van den broeck

joris.vandenbroeck@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 96

F +32 (0)2 711 94 84

M +32 (0)478 35 58 92

First Line ICT Support
Jalil Ghalmi

Health and Safety


Prevention Advisor
Johan De Cupere
F +32 (0)2 711 94 84

Aankoopdepartement

purchase@sigairhandling.be

F +32 (0)2 711 94 56

Purchase Officer

Veerle Van Den Abeele
veerle.vandenabeele@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 52

Magazijn Zaventem

Warehouse Manager
Dennis Reekmans
dennis.reekmans@sigairhandling.be
T +32 (0)2 711 94 61

F +32 (0)2 711 94 57
M +32 (0)476 59 01 61

Outbound Manager

Steve Van Riet

steve.vanriet@sigairhandling.be

T +32 (0)2 711 94 63

F +32 (0)2 711 94 57

M +32 (0)499 75 17 40

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...